Samsung ML-3710ND

0 Review(s)
Drukarki laserowe charakteryzują się bardzo wysoką szybkością wydruku, SAMSUNG z serii ML-3710ND przekracza wszelkie oczekiwania, aż do 35 stron na minutę w formacie A4, oraz wbudowana funkcja druku dwustronnego sprawia, że jest to doskonała drukarka.
219,99 zł
Brutto
Availability:
Item code: ID_4344

Poleasingowa drukarka laserowa Samsung ML-3710ND

FUNKCJE

  • Oszczędzasz papier, energię i toner dzięki drukowaniu w trybie Eco
 
  • Zyskujesz miejsce dzięki jej niewielkim rozmiarom
 
  • Przyśpiesz swoje wydruki za sprawą podajnika na 520 stron

  • Przeszukuj i drukuj treści z Internetu dzięki funkcji AnyWeb Print

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary
Oczekujesz lepszej wydajności od drukarki kompaktowej? Pomyśl o czymś mniejszym. Ultrakompaktowe wymiary 366 x 368 x 240,6 mm sprawiają, że drukarka Samsung ML-3710ND zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w porównaniu z innymi drukarkami monochromatycznymi dostępnymi na rynku. Z łatwością zmieści się na każdym biurku, pozostawiając mnóstwo miejsca do pracy. Nie daj się jednak zmylić ultrakompaktowymi wymiarami drukarki ML-3710ND – mimo wagi piórkowej może ona stawić czoło każdemu wyzwaniu.

Masz dość blokad papieru?

Masz dość blokad papieru?
Miej swobodę wyboru zadań podczas drukowania swoich dokumentów – drukarka ML-3710ND poradzi sobie nawet z największymi zadaniami druku bez potrzeby uzupełniania papieru. Zamiast standardowego podajnika na 250 stron i wielofunkcyjnej tacy na 50 stron możesz skorzystać z opcjonalnego podajnika na 520 stron, gwarantującego sprawne przetwarzanie jeszcze większych poleceń druku. Czasami większe jest lepsze.

Drukarka, która dopasowuje się do budżetu

Drukarka, która dopasowuje się do budżetu
Drukarka ML-3710ND umożliwia wybór materiałów eksploatacyjnych odpowiednich do posiadanego budżetu. Wkłady drukujące są dostępne w dwóch wersjach: wkład wysoko wydajny na 5 000 stron i wkład ultrawydajny na 10 000 stron, gwarantujący niższy koszt druku jednej strony i niewymagający częstej wymiany.

Niższy poziom hałasu

Niższy poziom hałasu
Nie powinieneś mieć trudności z usłyszeniem swoich myśli, gdy pracujesz przy własnym biurku. Właśnie dlatego drukarka Samsung ML-3710ND podczas pracy jest cicha jak szept, emitując w trakcie drukowania poziom głośności zaledwie 52 dBA. To mniej niż delikatny szum pracującej lodówki! Drukarka biurkowa, która wykonuje swoją pracę, umożliwiając skoncentrowanie się na własnych zadaniach? Świetna sprawa.

Szybkie drukowanie już od pierwszej strony

Szybkie drukowanie już od pierwszej strony
Zapomnij o marnowaniu czasu w oczekiwaniu na wydruki. ML-3710ND wyróżnia się wiodącym w branży czasem wydruku pierwszej strony, wynoszącym 8 sekund z trybu gotowości. Dzięki szybkości drukowania 35 stron na minutę i wysokiej rozdzielczości wydruki z własnego biura dorównują jakości wydruków z profesjonalnych centrów druku. Jedyny problem, jaki pozostał, to co zrobić z dodatkową ilością wolnego czasu?

Zarejestruj to, co przyciąga twoje oko

Zarejestruj to, co przyciąga twoje oko
Oprogramowanie AnyWeb Print pozwala na wyszukiwanie różnych materiałów w Internecie. Z drukarką ML-3710ND możesz łatwo wybierać i zapisywać za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść” zawartość różnych stron internetowych na wirtualnej tablicy w oknie przeglądarki, której ekran możesz następnie wydrukować. A wszystko to w trakcie surfowania po Internecie. Poszczególne strony mogą być szybko wydrukowane lub zapisane w wybranym formacie pliku. Dzięki temu masz do dyspozycji prosty sposób wyszukiwania, porządkowania i edycji przydatnych materiałów, które są dostępne wyłącznie w Internecie, a które mogą się przydać w trakcie pracy nad dużymi projektami lub po prostu dla rozrywki.
Oszczędzaj czas i środowisko dzięki wygodnemu jednoprzyciskowemu trybowi eko

Oszczędzaj czas i środowisko dzięki wygodnemu jednoprzyciskowemu trybowi eko

Jedno naciśnięcie przycisku ECO wybiera tryb oszczędzania tonera. A jeśli chcesz mieć więcej opcji do dyspozycji, administrator może zmienić ustawienia ECO, tak aby wydruki były również konwertowane do formatu dwóch lub czterech stron na arkusz, a drukowanie w dupleksie było ustawieniem domyślnym. To jednak nie wszystko. Funkcja symulatora wyników pozwala zobaczyć, ile dwutlenku węgla, energii i papieru zaoszczędziłeś przy wybranych ustawieniach. Dzięki temu zyskujesz doskonały wgląd w pozytywne efekty, jakie Samsung ML-3710ND wywiera na Twoje wydatki i środowisko naturalne.
Twoje biuro na najwyższych obrotach

Twoje biuro na najwyższych obrotach

ML-3710ND zwiększa wydajność pracy w biurze z szybkością druku 35 stron na minutę. Ponadprzeciętna szybkość druku to jeszcze nie wszystko, jeśli uwzględnisz moc przetwarzania procesora dwurdzeniowego 600 MHz, kartę sieciową 1 GB i pamięć z możliwością rozbudowy do 384 MB. Nie pozostawia to żadnych wątpliwości, że drukarka ML-3710ND może zagwarantować najwyższe obroty w każdym biurze.
Praca w sieci

Praca w sieci

Podłącz wszystkich pracowników w biurze do jednej sieci, zapewniając sprawną organizację pracy. Pracownicy będą mieć dostęp do wspólnej drukarki, a ty zaoszczędzisz czas, unikając konieczności serwisowania wielu urządzeń. Drukarkę można podłączyć do sieci za pomocą interfejsu Gigabit LAN. Dzięki drukarce ML-3710ND usprawnisz swoją komunikację i będziesz przygotowany na każdą ewentualność.
Panel kontrolny Compass Navigation

Panel kontrolny Compass Navigation

Dzięki informacjom wyświetlanym na ekranie LED zawsze wiesz, na jakim etapie przetwarzania znajdują się twoje polecenia druku w drukarce ML-3710ND. Z 11 różnymi wskaźnikami statusu zawsze jesteś na bieżąco, również w przypadku błędów i ostrzeżeń dotyczących pracy urządzenia.
Szybki procesor

Szybki procesor

Procesor 600 MHz w drukarce ML-3710ND gwarantuje szybką pracę i zmniejsza czas oczekiwania podczas drukowania sieciowego. Powoduje to usprawnienie wydajności pracy biurowej poprzez większą szybkość przetwarzania i błyskawiczny druk.
Możliwość rozbudowy pamięci

Możliwość rozbudowy pamięci

Wbudowana pamięć w drukarce ML-3710ND pozwala na łatwe zarządzanie zadaniami druku. Komfort szybkiego przetwarzania gwarantuje pamięć wbudowana RAM o standardowej pojemności 128 MB. W przypadku zadań większych możesz skorzystać z opcji rozbudowy pamięci do 384 MB.
Funkcja SyncThru™ Web Service

Funkcja SyncThru™ Web Service

Masz już dosyć instalowania oprogramowania zarządzającego drukarką? Teraz możesz zmieniać ustawienia drukarki, aktualizować oprogramowanie sprzętowe i sprawdzać status urządzenia za pomocą przeglądarki internetowej i innowacyjnego rozwiązania SyncThru™ Web Service.
SyncThru™ Admin 5

SyncThru™ Admin 5

Kto powiedział, że nie umiesz tego wszystkiego robić? SyncThru™ Admin 5 umożliwia łatwe instalowanie i monitorowanie sieciowych urządzeń druku, a także zarządzanie nimi za pomocą dostępnego interfejsu. Możesz teraz bardziej szczegółowo analizować dane, a także tworzyć przejrzyste i czytelne raporty.
CounThru™ 2 Pro / Enterprise

CounThru™ 2 Pro / Enterprise

Możesz otrzymywać na bieżąco statusy pracy drukarki bez opuszczania swojego stanowiska pracy. Oprogramowanie Samsung CounThru™ 2 Pro / Enterprise obejmuje takie funkcje jak wysyłanie ostrzeżeń o niskim poziome tonera, powiadomienia o błędach systemowych, a nawet raporty zużycia i kosztowe z podziałem na klientów.
Blokada papieru

Blokada papieru

Nie pozwól, aby Twoja wydajność uległa zmniejszeniu. ML-3710ND posiada wałek zwalniający, który pobiera tylko jedną kartkę papieru jednorazowo, zapobiegając kłopotliwym sytuacjom nieprawidłowego pobrania kartki lub blokady papieru.

DANE TECHNICZNE

Wymiary ML-3710ND/SEE

Opis

 • Funkcje

  Drukowanie / Przycisk eko

Drukowanie

 • Szybkość (druk czarno-biały)

  Do 35 str./min. (A4)

 • Rozdzielczość

  Do 1 200 x 1 200 dpi (Efektywna)

 • Czas wydruku pierwszej strony (druk czarno-biały)

  Mniej niż 6,5 sec

 • Emulacja

  PostScript3, PCL6/5e, IBM ProPrinter, EPSON

 • Druk dwustronny

  Wbudowany

   

  Poleasingowe drukarki laserowa Samsung ML-3710ND są w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Wszystkie przeszył w naszej firmie pełny przegląd, są po testach, objęte 6 miesięczną gwarancją.

   

   

13 Przedmioty

Opis

Okres gwarancji
6 miesięcy
Uwagi
Komplet kabli w zestawie Pisemna karta gwarancyjna Wbudowany moduł druku dwustronnego
Waga
9,8 kg
Wymiary
366 x 368 x 252,9 mm
Maksymalna wielkość nośnika
A4
Szybkość druku
35 stron na minutę
Maksymalna rozdzielczość
1200 x 1200 dpi
Pamięć zainstalowana/maksymalna
128/384 MB
Interfejs
LPT, USB, RJ45
Wydajność tonera
10000 stron przy 5% zapełnieniu
Żywotność bębna
25000 stron
Pojemność podajnika papieru
250 szt. (główny), 50 szt. (ręczny)
Maksymalne miesięczne obciążenie
80000 stron

Specyficzne kody

Scroll