HP ProBook 650 G1 Core i5 4300M 2,5 GHz (4-gen) / 4 GB / 240 SSD / 15,6'' fullHD / Win 10 Prof. (Update) / ATI 8750m

0 Review(s)
Poleasingowy EliteBook 650 G1 to "styl, który można zobaczyć i poczuć" - nie można mu odmówić eleganckiego wyglądu i solidnego wykonania. Szczególnie zwraca na siebie uwagę wierzch obudowy, z widocznym logo HP.
1 529,98 zł
Brutto
Availability:
Item code: ID_6699

Poleasingowy ProBook 650 G1 to "styl, który można zobaczyć i poczuć" - nie można mu odmówić eleganckiego wyglądu i solidnego wykonania. Ładne jest choćby gumowane wieko z połyskliwym logo HP. Laptop jest bardzo smukły. Waży tylko 2,45 kg.

Pulpit roboczy jednostki zasadniczej jest metalowy i  odporny na zabrudzenia. Srebrna powierzchnia tej części laptopa jest matowa. Nieco chropowate tworzywo na spodzie jednostki zasadniczej ułatwia przenoszenie komputera, umożliwiając pewny chwyt.

Laptop charakteryzuje się dużą sztywnością obudowy. W żadnym miejscu nie ugina się nawet pod dużym naciskiem. Obudowa została poddana znaczącej zmianie w porównaniu ze starszymi ProBookami i robi świetne wrażenie. Model ma około 35 mm wysokości , przez co jest bardzo poręczny.Dzięki szczodremu zastosowaniu stopów metali (magnez, aluminium) odchudzenie konstrukcji nie wpłynęło negatywnie na sztywność jednostki zasadniczej. Nawet przy użyciu znacznej siły korpus wykrzywia się tylko minimalnie. Bez problemu znosi on też punktowy nacisk. Matowe powierzchnie sprawiają, że łatwo utrzymać laptop w czystości. 

Zaletą jest też nad wyraz solidna obudowa ekranu, która jest połączona z jednostką zasadniczą masywnymi zawiasami. Klapę można podnieść jedną ręką, ale podczas wstrząsów ekran się nie chybocze. Przy zewnętrznej krawędzi ramki ekranu znajduje się gumowa uszczelka, która zapobiega temu, by w stanie zamkniętym między matrycę i klawiaturę dostawały się kurz i ciała obce. 

Spód jednostki zasadniczej zdejmuje się bez użycia narzędzia. Robi się to przy wykorzystaniu prostego mechanizmu suwakowego. Rozwiązanie to powinno być traktowane jako wzór przez innych producentów laptopów. Oprócz zajętych złączy wewnątrz znajdowały się gniazdo na drugi moduł pamięci RAM, gniazdo M.2 na dysk SSD oraz złącze i miejsce pod moduł WWAN z niezbędnymi antenami.

Gładzik Synaptics działa precyzyjnie i ma dostatecznie dobre właściwości ślizgowe. Wyłącza się go i włącza podwójnym puknięciem w białą kropkę w lewym górnym rogu płytki dotykowej.Oddzielne przyciski gładzika dają dobra odpowiedź po naciśnięciu.

Poleasingowy HP ProBook 650 posiada matową matrycę 15,6" z podświetlaniem LED , co gwarantuje bardzo dużą szczegółowość wyświetlanych obrazów.W jasnym miejscu matowa powierzchnia ekranu przeciwdziała temu, by pojawiały się na niej refleksy. 

 

Laptopy są w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, są objęte 6 miesięczna gwarancją z możliwością jej rozszerzenia do 12 miesięcy ( dopłata 50zł )
34 Przedmioty

Opis

Procesor
Intel Core i5 4300M 2,6 GHz (4-gen)
Pamięć operacyjna
4096 MB (4GB)
Dysk twardy
SSD 240GB
Karta graficzna
Intel® HD Graphics 4600 AMD Radeon HD 8750m, 2GB
Karta dźwiękowa
ADI High Definition CODEC
Karta sieciowa
Bezprzewodowa (WiFi) Przewodowa, 10/100/1000 Mb/s
Napęd optyczny
brak
Wyjścia
1 x Audio 2 x USB 2.0 3 x USB 3.0 1 x DisplayPort 1 x D-SUB (VGA) 1 x RJ45
System operacyjny
Windows 10 Prof., system jest zainstalowany na dysku wraz ze wszystkimi sterownikami
Bateria
Sprawna, trzyma ok. 1-2 h
Okres gwarancji
6 miesięcy (możliwość roszerzenia do 12msc. +50zł)
Dodatki
Zasilacz Urządzenia wskazujące: TouchPad i Trackpoint Sticker licencyjny Win 7 / Win 8 Professional, możliwość zainstalowania Windowsa 7 Pro / 8 Pro / 10 Pro Pisemna karta gwarancyjna Wbudowane głośniki Gniazdo stacji dokującej
Typ procesora
Intel Core i5
Przekątna ekranu
15,6''
Rozdzielczość ekranu (px)
1920x1080
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Stan techniczny
Klasa A

Specyficzne kody

Scroll